Kolejne spotkania online w ramach cyklu edukacyjnego „Aktywny, zdrowy samorząd – jak tworzyć nowoczesne strategie sportu i aktywności fizycznej?”

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w dwóch kolejnych spotkaniach online w ramach cyklu edukacyjnego „Aktywny, zdrowy samorząd – jak tworzyć nowoczesne strategie sportu i aktywności fizycznej?”, realizowanego we współpracy z Fundacją Veolia Polska.
Na pierwsze spotkanie zapraszamy już w dn. 13.12.2021 r. Start o godzinie 14:15.
Naszym gościem będzie Pan Luc Denis - Dyrektor ds. sportu i aktywności fizycznej w Urzędzie Miasta w Montrealu, odpowiedzialny za rozwój infrastruktury sportowej i organizację najważniejszych wydarzeń sportowych. Luc Denis ma ponad 30 letnie doświadczenie w obszarze sportu na poziomie lokalnym, regionalnym i prowincji. Przed objęciem obecnej funkcji był dyrektorem Komisji Sportu Montreal - Concordia oraz Dyrektorem Sportu w prowincji Quebec.

Agenda spotkania
14:15 – przywitanie - Jakub Kalinowski, Fundacja V4SPORT
14:20 - 14:30 – prezentacja eksperta - Luc Denis
14:30 - 14:45 – sesja Q&A - w czasie spotkania będę zachęcał do zadawania pytań prowadzącemu, poprzez napisanie ich w okienku z komentarzami. Pytania będzie można zadawać zarówno po polsku jak i angielsku.
14:45 - zamknięcie spotkania - Jakub Kalinowski, Fundacja V4SPORT


Na drugie spotkanie zapraszamy w dn. 21.12.2021 r. Start o godzinie 11:00.
Naszym gościem będzie Pan Oliver Vanges z duńskiej organizacji LOA - Lokale Og Anlægsfonden - https://www.loa-fonden.dk/ zajmującej się projektowaniem przestrzeni sprzyjających aktywności fizycznej i sportowej, zarówno w zamkniętych obiektach jak i na otwartych przestrzeniach. W swojej prezentacji zatytułowanej „From Inactive Spaces to Active Places” (pol. "Od nieaktywnych przestrzeni do aktywnych miejsc”) opowie o innowacyjnym podejściu do realizowanych projektów, a także przedstawi szereg różnych, niezwykle ciekawych realizacji na terenie Kopenhagi i nie tylko. Mamy nadzieję, że to spotkanie będzie dla Was inspiracją do nowego spojrzenia na przestrzeń do aktywności fizycznej w Waszych społecznościach.

Agenda spotkania
11:00 – przywitanie - Jakub Kalinowski, Fundacja V4SPORT
11:05 - 11:25 – prezentacja eksperta - Oliver Vanges
11:25 - 11:45 – sesja Q&A - w czasie spotkania będę zachęcał do zadawania pytań prowadzącemu, poprzez napisanie ich w okienku z komentarzami. Pytania będzie można zadawać zarówno po polsku jak i angielsku.
11:45 - zamknięcie spotkania - Jakub Kalinowski, Fundacja V4SPORT
Spotkania będą tłumaczone na j. polski.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Jakub Kalinowski
Fundacja V4SPORT