Cykl edukacyjny „Zdrowy, aktywny samorząd – jak tworzyć nowoczesne strategie sportu i aktywności fizycznej?”.

Już w ten piątek, 29 października br. odbędzie się pierwsze spotkanie online w ramach cyklu edukacyjnego „Zdrowy, aktywny samorząd – jak tworzyć nowoczesne strategie sportu i aktywności fizycznej?”.

Naszą ekspertką będzie Anna Lowe – osoba koordynująca przygotowanie najnowszej strategii aktywności fizycznej dla miasta Sheffield (UK) na lata 2021 – 2026.
P. Lowe podzieli się swoimi doświadczeniami i dobrymi praktykami jak budować międzysektorowe strategie (włączając obszary edukacji, zdrowia, aktywnego transportu i in.)
Nie zabraknie też ciekawostek, jak ta, że średnia długość życia osób mieszkających w różnych częściach Sheffield różni się o ponad 10 lat.
A o tym, co wpływa na tak duże różnice i co z tym wspólnego ma aktywność fizyczna - dowiecie się już w piątek.
Agenda spotkania
11:00 – przywitanie - Jakub Kalinowski V4SPORT
11:05 - 11:20 – prezentacja Anny Lowe
11:20 - 11:40 – sesja Q&A - w czasie spotkania będę zachęcał do zadawania pytań prowadzącej, poprzez napisanie ich w okienku z komentarzami. Pytania będzie można zadawać zarówno po polsku jak i angielsku.
11:40 - zamknięcie spotkania - Jakub Kalinowski V4SPORT

Całe spotkanie będzie tłumaczone na j. polski.

LINK - https://zoom.us/j/95961076630 (będzie aktywny od godz. 11:00, w dniu spotkania)

Prosimy o upewnienie się w najbliższych dniach, że macie Państwo zainstalowaną aplikację ZOOM, dzięki czemu będziecie mieli możliwość zadawania pytań, oraz skorzystania z tłumaczenia symultanicznego.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi działaniami w ramach cyklu edukacyjnego i mieć dostęp do platformy edukacyjnej, zachęcamy do zarejestrowania się tutaj: https://forms.gle/AfqHCFAmMf6QSHY87

Udział w całości cyklu jest nieodpłatny.