World School Orienteering Championschip 2021 - Serbia
18 września zakończyły się ISF WSOC i U15 WSSG. Serdecznie gratulujemy wszystkim reprezentantom Polski. Szczególne wyrazy uznania kierujemy do tegorocznych medalistów.
W tym roku reprezentacja Polski wywalczyła łącznie 7 medali!

Indywidualnie zdobyte zostały 4 medale: na średnim dystansie złoty Mateusza Kuli, srebrny Hanny Perfikowskiej, srebrny Kajetana Kociuby, do którego dołączył złoty medal w sprincie, w kategorii M2 School, wywalczony z czasem 14:21.

Drużynowo reprezentanci Polski zdobyli 3 medale. Drugie miejsce i srebrne medale w kategorii W1 Selected wywalczyła drużyna w składzie Hanna Perfikowska (UMKS Kwidzyn), Matylda Leśniak (UKS Kometa Gliwice), Iga Müller (UMKS Kwidzyn) i Aneta Urban (UKS Traper Złocieniec).

Również ze srebrnym medalem wraca reprezentacja męska w M1 Selected w składzie Mateusz Kula (KOS BnO Szczeci), Mikołaj Paterek (WKS Śląsk Wrocław), Wiktor Müller (UMKS Kwidzyn) i Miłosz Czyński (KOS BnO Szczecin).

W gronie medalistów znalazła się jeszcze na trzecim miejscu z brązowymi medalami w kategorii W1 School reprezentacja I Liceum Ogólnokształcącego w Przeworsku, w składzie Aleksandra Orzechowska, Wiktoria Kiełb, Patrycja Kiełb i Agnieszka Leśnicka. Wszystkie dziewczyny trenują na co dzień w UKS Azymut Dębów.

więcej