2007r. Konkurs \"Wakacje Sportowe 2007\" najlepszy program aktywno¶ci - wyniki

********************************

W dniu 15 oraz 17 paĽdziernika  2007r na spotkaniu w Biurze ZGSZS nadesłane prace zostały ocenione.
W posiedzeniach  oceniaj±cych uczestniczyli:
Aleksandra Treutz - Kuszyńska    ZG SZS
Zdzisław Regucki   ZG SZS
Grażyna Felczak    Ministerstwo Sportu i Turystyki
Dariusz Abramuk     ZG SZS
Katarzyna Grzymała   Ministerstwo Sportu i Turystyki


Po ocenie programów i sprawozdań z wizytacji, kolejno¶ć wyróżnionych  jest następuj±ca:

Nagrodę I stopnia otrzymały:
SKS Orion SP2 Słupsk      
MKS Poprad Stary S±cz   

Nagrodę II stopnia otrzymały:
Powiatowy SZS Elbl±g   
UKS  Konarzyny/ Pomorskie/      
GDK Gryfino  /ZPM/   
Gimnazjum w Wierzbnie   

Nagrodę III stopnia otrzymały:
UKS Gumisie SP 2 Stara Wie¶ 
UKS Maraton Pruszcz Gd.i SP 3

Wyróżnienia otrzymali:
SZS Radom    
Klub Żeglarski Zefir Łomża 

***

Konkurs Wakacje na sportowo 2007

Wykaz zgłoszonych placówek do Konkursu Wakacje na sportowo 2007
1.Wojewódzki SZS - Dolny ¦l±sk -
1 Obóz w Pobierowie 14-29.08.2007
2.obóz w Głuchołazach 08.2007
3.obóz  w Rewalu  08.2007
4.dochodzeniowy Wrocław 07-08.2007

2.Wojewódzki SZS  -Lubuski - 
5.obóz w Łukęcinie 21.07-2.08.2007
6.obóz w Łukęcinie 1-12.08.2007

3.Wojewódzki SZS Małopolski 
7. obóz w Pucku
8. obóz w Tuchowie
9.obóz w Zawoi
10.obóz w Kołobrzegu

4.Wojewódzki SZS - Opolski
11. obóz w Ustce 14-29,08.2007

5.Wojewódzki SZS-Podkarpacki
12. obóz w Biłgoraju  9 -22.08.2007
6.Wojewódzki SZS - Pomorski

13. obóz w Garczynie 6-19.08.07
14. obóz w Skurczu 12-26.08.07

7.Wojewódzki SZS - ¦l±ski 
15. obóz w Rewalu 5-18.08.07
16. obóz w Ustroniu Morskim 11-24.08.07
17. obóz w Rewalu 14-27.08.2007

8.Wojewódzki SZS ZPM
18. obóz Szklarskiej Porębie 13-26.08.2007
19. obóz w Dziwnowie 13-26.08.2007

9.Powiatowy SZS Słupski
20.obóz w Swornegaciach 8-21.07.2007
21. obóz w Zakopanem 4 -19.07.2007
22.dochodzeniowy w Słupsku 07 -08.2007

10.Powiatowy SZS Elbl±g 
23. Międzynar.Zlot w Sztutowie 16-29.08.07

11. Powiatowy SZS Radom 
24.dochodzeniowy Radom 07 -08.2007

12.SKS Orion SP2 Słupsk 
25. obóz w Swornegaciach
26. dochodzeniowy w Słupsku
27. Igrzyska kolonijne w Słupsku

13.MKS Poprad Stary S±cz  
28. dochodzeniowy Plaża w górach
29. obóz w Gdańsku
30. dochodzeniowy w S.S±czu / cykl zawodów/
31. dochodzeniowy -Poznaj swój region
32. dochodzeniowy dla MKS Poprad

14.Klub Żeglarski Zefir Łomża
33. obóz żeglarski w Rajgrodzie -15-31.07.2007
34. obóz żeglarski w Rajgrodzie - 28.06-14.07.07

15.UKS KOGUT Kurzętnik 
35. dochodzeniowy Kurzętniku- 16-27.07.2007

16.MKS Hermes Gryfino 
36. obóz w J.Górze - 13-26.08.2007

17. UKS Gumisie SP 2 Stara Wie¶ /Małopolskie/
37. dochodzeniowy 1-15.07.2007
38. dochodzeniowy 15-30.0 8.2007

Razem 38 placówek

***

Po zakończeniu prowadzenia placówki organizatorzy przesyłali dokumentację o realizacji programu, niejednokrotnie uzupełniaj±c j± w terminie póĽniejszym sprawozdaniami i zdjęciami .
Weryfikację nadesłanych dokumentów zakończyli¶my 30 wrze¶nia  2007r


III. Sprawozdania oraz albumy nadesłali następuj±cy organizatorzy:

1.SKS Orion SP2 Słupsk      
1.- obóz w Swornegaciach  
2- dochodzeniowy w Słupsku        
3- Igrzyska kolonijne w Słupsku 

2. Klub Żeglarski Zefir Łomża  
4 -I obóz Rajgrodzie - spraw       
5 - II obóz w Rajgrodzie - spraw 

3. Powiatowy SZS Elbl±g   
6- album i sprawozdanie ze Zlotu 

4. UKS Maraton Pruszcz Gd.i SP 3
7 - album i sprawozdanie   

5. MKS Poprad Stary S±cz   
8- 2 sprawozdania   

6. Gimnazjum w Wierzbnie   
9 - 2 sprawozdania   

7.OSiR Solec Kujawski   
10- sprawozdanie   

8. UKS  Konarzyny/ Pomorskie/  
11- sprawozdanie   

9. GDK Gryfino  /ZPM/   
12- album i sprawozdanie  

10. UKS Gumisie SP 2 Stara Wie¶ 
13- album i sprawozdanie  

11.SZS Radom    
14- sprawozdanie