2007r: MINI TOUR DE POLOGNE - 9 - 15.09.2007

********************************

Sponsor: Totalizator Sportowy

MINI TOUR DE POLOGNE
Regulamin

I. Organizatorzy
- Program
Bystrzaki Plusa - organizator Gorzkowski.com
- Program MINI TOUR DE POLOGNE 2007 - organizator
LANG TEAM Sp. z o. o. i Szkolny Zwi±zek Sportowy

II. Wy¶cig - MINI TOUR DE POLOGNE 2007
Jeden z 6 (sze¶ciu) wy¶cigów kolarskich dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, organizowany w miejscach i w dniach prowadzenia 64. Tour de Pologne.
Terminy i miejsca Wy¶cigów
Wy¶cig 1.   Warszawa - 9 wrze¶nia 2007    Wy¶cig 4.   Poznań - 12 wrze¶nia 2007
Wy¶cig 2.   Olsztyn - 10 wrze¶nia 2007    Wy¶cig 5.   ¦widnica - 13 wrze¶nia 2007
Wy¶cig 3.   Gdańsk - 11 wrze¶nia 2007    Wy¶cig 6.   Karpacz - 15 wrze¶nia 2007

III. Uczestnicy
Szkoły podstawowe i szkoły gimnazjalne znajduj±ce się na terytorium Polski, które wystawi± reprezentacje - drużyny kolarskie składaj±ce się z uczniów klas IV (czwartych), V (pi±tych) i VI (szóstych) szkół podstawowych oraz uczniów klas I (pierwszych), II (drugich) i III (trzecich) szkół gimnazjalnych,

WYNIKI
MINI TOUR de POLOGNE 2007:

9 wrze¶nia 2007 Warszawa

Szkoły Podstawowe:
I Miejsce
Szkoła Podstawowa w Grucie
Czas 22,31

II Miejsce
Szkoła Podstawowa w Sławnie
Czas 24,24

III Miejsce
Szkoła Podstawowa w Janikowie
Czas 26, 13

Gimnazja:
I Miejsce
Gimnazjum w Grucie
Czas 20,02

II Miejsce
Gimnazjum w Lesznie
Czas 23,07

III Miejsce
Gimnazjum w Stanisławowie Pierwszym
Czas 23,52

Nagroda specjalna dla najmłodszego zawodnika Mini Tour de Pologne
Dominik Gomoła
Szkoła Podstawowa w Nadarzynie

***

10 wrze¶nia 2007 Olsztyn

Szkoły Podstawowe:
I Miejsce
Szkoła Podstawowa w Lamkowie
Czas 41:61

II Miejsce
Szkoła Podstawowa w Gronowie
Czas 42:51

III Miejsce
Szkoła Podstawowa w Bartoszycach
Czas 43:18

Szkoły Gimnazjalne:
I Miejsce
Gimnazjum nr 7 w Toruniu
Czas  29:22

II Miejsce
Gimnazjum nr 2 w Bartoszycach
Czas 31:06

III Miejsce
Gimnazjum nr 1 w Barczewie
Czas 31:15

Nagroda specjalna dla najmłodszego zawodnika Mini Tour de Pologne
Mateusz Stanisławski Szkoła Podstawowa w Spręcowie

***

11 wrze¶nia 2007 Gdańsk

Szkoły Podstawowe:
I Miejsce
Szkoła Podstawowa w Cierpicach

II Miejsce
Szkoła Podstawowa nr 2 w Kartuzach

III Miejsce
Szkoła Podstawowa w Grudzi±dzu

Szkoły Gimnazjalne:
I Miejsce
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 24 w Gdańsku

II Miejsce
III Podstawowo - Gimnazjalny ZSS STO

III Miejsce
Gimnazjum nr 1 w Kartuzach

Nagroda specjalna dla najmłodszego zawodnika Mini Tour de Pologne
Patrycja Lorkowska Szkoła Podstawowa nr 8 w Gdańsku

***

12 wrze¶nia 2007 Poznań

Szkoły Podstawowe:
I Miejsce
Szkoła Podstawowa w KoĽminku

II Miejsce
Szkoła Podstawowa w Woli Droszewskiej

III Miejsce
Szkoła Podstawowa w Biadkach

Szkoły Gimnazjalne:
I Miejsce
Gimnazjum w Janowcu Wielkopolskim

II Miejsce
Gimnazjum w Zespole Szkół nr 1 w Poznaniu

III Miejsce
Turkowskie Towarzystwo Cyklistów przy Gimnazjum w Turku

Nagroda specjalna dla najmłodszego zawodnika Mini Tour de Pologne
Maciej Grechl UKS TRÓJKA Jarocin

***

13 wrze¶nia 2007 ¦widnica

Szkoły Podstawowe:
I Miejsce
Szkoła Podstawowa w Naczęsławicach

II Miejsce
Szkoła Podstawowa nr 315 w ¦widnicy

III Miejsce
Szkoła Podstawowa nr 10 w ¦widnicy

Szkoły Gimnazjalne:
I Miejsce
Gimnazjum w Marcinowicach

II Miejsce
Gimnazjum w Piławie Górnej

III Miejsce
Zespół Szkół nr 16 we Wrocławiu

Nagroda specjalna dla najmłodszego zawodnika Mini Tour de Pologne
Maximilian Hołyszewski Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa w ¦widnicy

***

15 wrze¶nia 2007 Karpacz

Szkoły Podstawowe:
I Miejsce
Szkoła Podstawowa w Karpaczu

II Miejsce
Szkoła Podstawowa w Szklarskiej Porębie

III Miejsce
Szkoła Podstawowa w Smolniku

Szkoły Gimnazjalne:
I Miejsce
Gimnazjum w Karpaczu

II Miejsce
Gimnazjum nr 4 w Jeleniej Górze

III Miejsce
Gimnazjum Publiczne w Cięcinie

Nagroda specjalna dla najmłodszego zawodnika Mini Tour de Pologne
Błażej Skrzypek Szkoła Podstawowa nr 2

/