2005r - KOMUNIKAT KOŃCOWY Ogólnop. Zawodów w Judo -Wrocław 2.10.2005

********************************

KOMUNIKAT  KOŃCOWY
Ogólnopolskich Zawodów Młodziczek i Młodzików
oraz Juniorek i Juniorów Młodszych w Judo

Tradycyjne zawody młodzików i juniorów młodszych w judo odbyły się 2.10.2005 roku we Wrocławiu.

Organizatorem zawodów na zlecenie Zarz±du Głównego SZS byli :
Szkolny Zwi±zek Sportowy DOLNY ¦LˇSK we Wrocławiu
Dolno¶l±ski Zwi±zek Judo
Międzyszkolny Klub Sportowy JUVENIA Wrocław

Zawody finansowane ze ¶rodków Ministerstwa Sportu

Zawody odbyły się w hali sportowej KS Gwardia Wrocław na 2 matach. Startowało 250 zawodników i zawodniczek z 33 klubów z całej Polski.

Wyniki:

Młodziczki
32kg (Startowała 1 zawodniczka)
1.Waraszko Łucja(Olimpia Poznań)

36kg (5 zawodniczek)
1. Przybylska Agnieszka(Juvenia Wrocław)
2. Bochniarz Anelika(UKS Głogów)
3. Murawska Monika(8 Nowa Sól)
4. Krze¶lak Dominika(Drako Warszawa)

40kg (5 zawodniczek)
1. Sosnowska Izabela(AZS Gliwice)
2. Lubońska Katarzyna(Gwardia Piła)
3. Kurzej Daria(ULKS "Błyskawica" Mietków)
4. Hańczy Aleksandra(8 Nowa Sól)

44kg (8 zawodniczek)
1. Kobylarz Magdalena(UKS Głogów)
2. Kuriata Maria(Juvenia Wrocław)
3. Łyżwa Patrycja(UKS głogów)
3. Bernacik Joanna(AZS Poznań)
5. Karpała Justyna(AZS Opole)
5. Szmid Patrycja(UKS Kaczory)

48kg (8 zawodniczek)
1. Rogala Zofia(AZS Gliwice)
2. Kaczmarek Zuzanna(UKS Głogów)
3. Kowal Dominika(UKS Kaczory)
3. Różanska Lena(UKS Głogów)
5. Łaskarzewska Ola(Juvenia Wrocław)
5.Sroczyńska Sylwia(Lipno)

52kg (7 zawodniczek)
1. Kurzej Klaudia(AKS Strzegom)
2. Kunicka Magda(Juvenia Wrocław)
3. Binkiewicz Roksana(AKS Strzegom)
3. Kunicka Magdalena(Juvenia Wrocław)
5. Młynarczyk Antonia(MKS)
5. Beriak Aleksandra(UKS Głogów)

57kg (8 zawodniczek)
1. Korzystka Izabela(Juvenia Wrocław)
2. Sziwa Weronika(AZS Poznań)
3. Tulińska Oliwia(Dobromierz)
3. Bogatek Katarzyna(1 ŁódĽ)

63kg (5 zawodniczek)
1. Szwiec Emilia(Juvenia Wrocław)
2. Kusior Iwona(Lipno)
3. Piechocka Weronika(UKS Suchy Las)
4. Kwasek Anna(UKS Głogów)
5. Strzelecka Aleksandra(UKS Kaczory)

70kg (2 zawodniczki)
1.Gutowska Agnieszka(Drako Warszawa)
2. Piechota Joanna(Juvenia Wrocław)

+70kg (3 zawodniczki)
1. Wasek Kamila(Juvenia Wrocław)
2. Matłosz Katarzyna(UKS Głogów)
3.Krize Teresa(Juvenia Wrocław)

Młodzicy
38kg (6 zawodników)
1. Kurzej Daniel(ULKS Mietków)
2. Bochniak Bartłomiej(Juvenia Wrocław)
3. Muzyka Matusz(AZS AWF Wrocław)
3. Gałka Grzegorz(ULKS "Błyskawica" Mietków)
5. Żydek Maksym(AKS Strzegom)
5. Golec Mateusz(AZS Gliwice)

42kg (9 zawodników)
1. Witu¶ Rafał(Juvenia Wrocław)
2. Jatowtt Antoni(AZS AWF Wrocław)
3. Jastrzębski Dawid(AKS Strzegom)
3. Jatowtt  Aleksander(AZS AWF Wrocław)
5. Ciesielski Krzysztof(Juvenia Wrocław)
5. Tycki Michał(Naratów)

46kg (15 zawodników)
1. Rydwański Michał(AKS Strzegom)
2. Kurzej Karol(ULKS "Błyskawica" Mietków)
3. Buczak Michał(Juvenia Wrocław)
3. Gawroński Paryk(UKS 6 Piła)
5. Jurkiewicz Mateusz(Naratów)
5. Nurczyński Robert(Gwardia Opole)

50kg (17 zawodników)
1. Undziakiewicz Tomasz(AZS Gliwice)
2. Gaik Krzysztof(AZS Gliwice)
3. Kasztelan Miłosz(Lipno)
3. Samelczak Patryk(Lipno)
5. Duda Paweł(AZS AWF Wrocław)
5. Andrzejewski Jakub(1 ŁódĽ)

55 kg (12 zawodników)
1. Pawłowski Adam (Olimpia Poznań)
2. Niedziela Kamil (AZS Gliwice)
3. Górniak Tomasz (AZS Wrocław)
3. Rozpłoch Jakub (6 Piła)
5. WoĽniak Artur (6 Piła)
5. Ole¶niewicz Igor (UKS Głogów)

60kg (14 zawodników)
1. JóĽwik Bogdan(¦l±sk Wrocław)
2. Gajeski Grzegorz(Juvenia Wrocław)
3. Bawolski Piotr(Juvenia Wrocław)
3. Knapik Maciej(Gwardia Opole)
5. Kusza Patryk(Suchy Las)
5. Filipiak(Michał(Olimpia Poznań)

66 kg (14 zawodników)
1. Nawrot Jakub (Juvenia Wrocław)
2. Rudnicki Mateusz (Juvenia Wrocław)
3. Sykulski Adam (8 Nowa Sól)
3. Wawrzyniak Piotr (Olimpia Poznań)
5. Furtas Łukasz (Olimp Nowa Sól)
5. Bogacz Bartłomiej (AKS Strzegom)

73kg (9 zawodników)
1. Paszkiewicz Macin(AZS AWF Wrocław)
2. Olczak Bartłomiej(Juvenia Wrocław)
3. Rogalski Bartosz(Olimpia Poznan)
3. Domagała Bartosz(12 Leszno)
5. Kumanek Jan(Juvenia Wrocław)
5. Józefek Piotr(Gwardia Piła)

81kg (7 zawodników)
1. Mejsner Błażej(Olimpia Poznań)
2. Cichuta Błażej(AKS Strzegom)
3. Sulikowski Jakub(Juvenia Wrocław)
3. Łyszczak Dominik(Olimpia Poznań)
5. Osiejewski Tomasz(Olimpia Poznań)
5. Kotowski Dariusz(Gwardia Opole)

+81kg (3 zawodników)
1. Kusz Macin(Gwardia Jelenia Góra)
2. Banaszak Łukasz(12 Leszno)
3.Głogowiec Błażej(Juvenia Wrocław)

Juniorzy młodsi
46 kg (8 zawodników)
1. Rydwański Łukasz (AKS Stzregom)
2. Witu¶ Rafał (Juvenia Wrocław)
3. Kurzej Karol (AKS Stzregom)
3. Buczak Michał (Juvenia Wrocław)

50kg (5 zawodników)
1. Pawłowski Adam(Olimpia Poznań)
2. Rybkowski Dariusz(Juvenia Wrocław)
3. Płoński Piotr(Gwardia Jelenia Góra)
4. Andrzejewski Jakub(1 ŁódĽ)

55kg (4 zawodników)
1. Pawłowski Michał(Olimpia Poznań)
2. Zamęcki Adam(Juvenia Wrocław)
3. Czeszun Michał(¦l±sk Wrocław)
4. Kogut Przemysław(UKS Głogów)

60kg (17 zawodników)
1. Witu¶ Paweł(Juvenia Wrocław)
2. Kłaczek Rafał(AZS AWF Wrocław)
3. Le¶niak Mateusz(12 Leszno)
3. Górak Piotr(¦l±sk Wrocław)
5. Tomaszewski Tomasz(UKS Głogów)
5. Le¶niak Tobiasz(12 Leszno)

66kg (22 zawodników)
1. Jamiński Patryk(Juvenia Wrocław)
2. Romanowski Szymon(AKS Strzegom)
3. Gancarz Dawid(12 Leszno)
3. Celej Rafał(AZS Wrocław)
5. Bawolski Dariusz(Juvenia Wrocław)
5. Czech Paweł(Juvenia Wrocław)

73kg (15 zawodników)
1. Jezierski Jacek(¦l±sk Wrocław)
2. Brylki Mateusz(AKS Strzegom)
3. Fiutka Grzegorz(12 Leszno)
3. Strumian Przemysław(1 ŁódĽ)
5. Pilichowski Grzgorz(Drako Warszawa)
5.Nowicki Dawid(Juvenia Wrocław)

81kg (9 zawodników)
1. Sobiegraj Michał(AZS AWF Wrocław)
2. Ratajczak Artur(12 Leszno)
3. Żukowski Bartosz(Gwardia Jelenia Góra)
3. Goł±b Maciej(Drako Warszawa)
5. Cichuta Bartosz(AKS Strzegom)
5. Tuliński Karol(Juvenia Wrocław)

90kg (5 zawodników)
1. Wójcik Jakub (Juvenia Wrocław)
2. Wójciak Kamil (¦l±sk Wrocław)
3. Puńko Michał (Gwardia Jelenia Góra)
4.Sadocha Piotr (Gwardia Jelenia Góra)

+90kg (4 zawodników)
1. Podeszwa Jakub(Juvenia Wrocław)
2. Dudek Paweł(Gwardia Jelenia Góra)
3. Szkodziński Artur(AZS Opole)
4. Babicz Krzysztof(Juvenia Wrocław)

Juniorki młodsze
40kg (5 zawodniczek)
1. Wenek Katarzyna(Naratów)
2. Kobylarz Małgorzata(UKS Głogów)
3. Bernacik Joanna(AZS Poznań)
4. Znojek Natalia(Gwardia Opole)

44kg (5 zawodniczek)
1. Biała Magdalena(Jordanów ¦l±ski)
2. Major Aleksandra(AZS AWF Wrocław)
3. Karpała Justyna(Gwardia Opole)
4. Jeziorska Magdalena(Naratów)

48kg (6 zawodniczek)
1. Baniewicz Magdalena(¦l±sk Wrocław)
2. Demska Joanna(Juvenia Wrocław)
3. Korzystka Małgorzata(Juvenia Wrocław)
3. Grzeszek Monika(AZS Poznań)
5. Lemańska Aleksandra(¦widnica)
5. Jakóbiak Joanna(Jordanów ¦l±ski)

52kg (11 zawodniczek)
1. Zowczak Aleksandra(Juvenia Wrocław)
2. Juras Katarzyna(UKS Głogów)
3. Grabowska Anna(Trzcianka)
3. Buda Małgorzata(Rawa Mazowiecka)
5. Kałużna Sylwia(Juvnia)
5.Roszkiewicz Julia(AZS Poznań)

57kg (9 zawodniczek)
1. Bensz Elżbieta(Gwardia Opole)
2. Stróżowska Paulina(AZS Poznań)
3. Nowakowska Alicja(UKS Głogów)
3. Korzystka Izabela
5. Zwadoń Weronika(Gwadia Opole)
5. Piechocka Marlena(Suchy Las)

63kg (6 zawodniczek)
1. Raczyńska Agnieszka(¦l±sk Wrocław)
2. Ziółkowska Wioletta (Gwardia Piła)
3. Szwiec Emilia(Juvenia Wrocław)
3. Wcisło Magdalena(Gwardia Piła)
5.Iżykowska Justyna(1 LódĽ)

70kg (7 zawodniczek)
1. Woronowicz Anna(Suchy Las)
2. Stachowiak Zuzanna(AZS Opole)
3. Gutowska Agnieszka
3. Lewandowska Ewelina
5. Niewirowska Agnieszka(Juvenia Wrocław)
5. Maciejczak Katarzyna(1 ŁódĽ)

+70kg (3 zawodniczki)
1. Wasek Kamila(Juvenia Wrocław)
2. Matyosz Katarzyna(UKS Głogów)
3. Krize Teresa(UKS Głogów)