dolnośląskie: XV Dolnośląskie Forum Oświatowe

W sobotę odbyła się pierwsza, teoretyczna część XV Dolnośląskiego Forum Oświatowego. W tym roku realizowane przez Szkolny Związek Sportowy "Dolny Śląsk", Wyższą Szkołę Edukacja w Sporcie i LO Nr II we Wrocławiu Forum odbyło się w wersji online.

Cztery świetne wykłady: prof. Marcina Krawczyńskiego, dr Małgorzaty Krzak, dr Katarzyny Piesiewicz-Białas i Jacka Hojki są na pewno doskonałym przygotowaniem do części praktycznej, którą chcemy zrealizować w kwietniu 2022 roku.
Dla tych, którzy nie mogli uczestniczyć w Forum bezpośrednio przygotowaliśmy zapis wykładów dostępny na naszym kanale Youtube www.youtube.com/channel/UCBUOEtcfcJGXNtgUEEQb8_w Zapraszamy do ich wysłuchania.
Zwracam uwagę zwłaszcza na wykład dr Katarzyny Piesiewicz-Białas p.t. Diagnozowanie wad postawy. "Gotowiec" dla nauczycieli wychowania fizycznego i edukacji wczesnoszkolnej, ale także świetny materiał do przekazania rodzicom dzieci, które mogą mieć problemy z wadami postawy. Warto żeby tego wykładu posłuchali i go obejrzeli.