dolnośląskie: Pierwsze zawody SZS w nowym roku szkolnym za nami

Rozpoczęły się już pierwsze imprezy Współzawodnictwa Sportowego Szkół w roku szkolnym 2021/22. Na razie są to imprezy rozgrywane w powiatach i miastach. 

Jedną z pierwszych były Mistrzostwa Wrocławia w Indywidualnych Biegach Przełajowych, które wczoraj odbyły się na kąpielisku Morskie Oko.

I wielka niespodzianka frekwencyjna podczas tych zawodów; w dobie utyskiwań na słabszą sprawność dzieci i młodzieży, obaw rodziców, dyrektorów szkół i nauczycieli związanych z obostrzeniami epidemicznymi okazało się, że z dystansami na wymagających trasach Morskiego Oka zmierzyło się ponad 1900 uczniów wrocławskich szkół. BRAWO !!!!!!!!

Wyrazy szacunku i dla uczestników i ich opiekunów i dla Kolegów z Wrocławskiego Szkolnego Związku Sportowego; warto ten przykład pokazywać, co też czynimy, ale także namawiamy do wzięcia przykładu z wrocławskich szkół i zgłaszanie się do kolejnych imprez organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy, szczególnie, że już w przyszłym tygodniu odbędą się pierwsze Finały Dolnośląskie.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wrocławskich przełajów Mistrzostwa Wrocławia w biegach przełajowych (wroclawskiszs.pl)