mazowieckie: Zero Hunger Run – wirtualny bieg charytatywny fundacji Deutsche Welthungerhilfe e.V.

Szanowni Państwo

Partnerskie miasto Warszawy – Dűsseldorf wraz z Fundacją Deutsche Welthungerhilfe e.V.  zapraszają do wirtualnego biegu charytatywnego Zero Hunger Run.

Od 5 do 9 maja 2021 możecie wziąć udział w  #ZeroHungerRun – w dowolnym miejscu, z dowolną prędkością, dowolny wybór partnerów do biegania. W trzecim wirtualnym biegu charytatywnym Wy lub Wasz zespół macie pięć dni na wzięcie udziału w wyzwaniu #ZeroHungerRun w ciągu 30 lub 60 minut. Można w nim uczestniczyć z dowolnego miejsca na świecie.

Nie ma opłaty za wstęp – ale dzięki wybranej przez Was kwocie darowizny wymiernie pomagacie w krajach, w których Welthungerhilfe uczestniczy w walce z COVID-19.

W ramach rejestracji grupowej możecie zarejestrować dowolną liczbę biegaczy. W przypadku większych zespołów liczących 10 lub więcej uczestników, zespół Zero Hunger Run z przyjemnością pomoże Wam w rejestracji. Wyślijcie e-mail na adres:  team  zerohungerrun @welthungerhilfe.de  lub skontaktuj się z nami: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

To będzie niesamowite, jeśli w zadaniu wezmą udział zespoły naszych miast partnerskich.  Proszę o udostępnienie zdjęć i przesłanie ich e-mailem.

Możecie zarejestrować swój zespół tutaj:  https://www.welthungerhilfe.org/virtual-fundraising-run-zerohungerrun-challenge/

Jeśli potrzebujecie pomocy lub dodatkowych informacji, skontaktujcie się z nami  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

więcej: tutaj