Manager Projektów Sportowych  Email

To innowacyjne przedsięwzięcie, dedykowane osobom, które poszukują swojej życiowej ścieżki zawodowej i w przyszłości chciałyby pracować w organizacjach sportowych lub tych, którym zależy na ich systematycznym rozwoju i pozyskaniu unikalnej wiedzy i narzędzi.

Szkolenie MPS to projekt realizowany we współpracy z polskimi i zagranicznymi trenerami, którzy przekażą uczestnikom praktyczną wiedzę na temat sposobów i źródeł pozyskiwania środków finansowych do organizacji sportowych.

Z uwagi na fakt, iż kluczowym przesłaniem MPS jest edukacja i chęć wyszkolenia jak najlepszych kadr działających w polskim sporcie, chcielibyśmy zainteresować nim Państwa i prosić o redystrybucję informacji o kursie wśród Waszych regionalnych struktur:  pracowników i partnerów. Jesteśmy przekonani, iż udział w szkoleniu jeszcze bardziej poszerzy ich horyzonty oraz przyczyni się do zapoznania się z narzędziami oraz wiedzą, którą będą mogli dyskontować realizując swoją sportową pasję.

Szkolenie pozwoli również na pozyskanie wiedzy wszystkim naszym Partnerom (wolontariuszom, animatorom i współorganizatorom), dzięki której projekty realizowane przez nas w przyszłości będą jeszcze bardziej atrakcyjne i profesjonalne.

Najlepsi uczestnicy szkolenia zdobędą atrakcyjne nagrody: wyjazdy na wizyty studyjne do Brazylii oraz Danii oraz udział w stażach w organizacjach sportowych. Wszyscy uczestnicy otrzymają również prestiżowy certyfikat ukończenia.

Uwaga: termin rejestracji do MPS z wykorzystaniem kodu rabatowego mija 15 grudnia br.

Wszelkie informacje o szkoleniu oraz dane kontaktowe znajdują się pod adresem: www.mps.v4sport.eu