Projekt Animator Sportu Dziecji i Młodzieży 09 - 12.2014r.

Informujemy, że Zarząd Główny Szkolnego Związku Sportowego wygrał konkurs ogłoszony przez Ministerstwo Sportu i Turystyki  na realizację programu Animator Sportu Dzieci i Młodzieży w 2014 roku.

Projekt będzie realizowany w okresie wrzesień - grudzień 2014 r.

Projekt dotyczy wyłącznie uczestników, którzy są uczniami szkół gimnazjalnych (klasy 1-3).

W najbliższym czasie zostanie uruchomiona specjalna strona internetowa. Zgłoszenia do programu ( wnioski ) będą dokonywane tylko poprzez stronę internetową animatorsdim.szs.pl.

Zapraszamy wszystkie kluby i stowarzyszenia sportowe, których trenerzy, instruktorzy pracują z młodzieżą gimnazjalną o zapoznanie się z projektem i zapisanie animatorów do programu.

Prosimy, aby klub/animator korzystał z jednego adresu mailowego i hasła przy tworzeniu konta w portalu animatorsdim.szs.pl przy wypełnianiu wniosku, ponieważ w przyszłości animator będzie korzystał z tego konta przy realizacji programu uzupełniając na bieżąco swój profil i prowadząc na bieżąco Dziennik Pracy Animatora.

W systemie trzeba będzie wypełnić wniosek,  później go wydrukować, podpisać, opieczętować  i wraz z opinią Jednostki Samorządu Terytorialnego wysłać do do Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego wykaz tutaj
Termin składania wniosków przedłużono do  końca września 2014 r.  

System będzie aktywny od 10.08.2014. (prosimy o śledzenie strony internetowej Szkolnego Związku Sportowego www.szs.pl) .

Po tym terminie kluby, stowarzyszenia będą mogły robić zgłoszenia przez system.

Zapraszamy do zgłaszania się do programu.

 

Pliki do pobrania:

założenia programowe Animatora SDiM 2014

informacje i wskazówki dot. realizacji projektu