27. Sportowy Turniej Miast i Gmin 21-27.09.2021

Szanowni Państwo Wójtowie, Burmistrzowie, Prezydenci Miast

Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich od ponad dwudziestu jeden lat organizuje kolejne, ogólnopolskie edycje Sportowego Turnieju Miast i Gmin, przez ostatnie dwanaście lat rozgrywane w rozszerzonej formie w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

W bieżącym roku, mając na uwadze stan pandemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, a także wprowadzone w związku z tym okresowe ograniczenia w zakresie prowadzenia działalności sportowej i organizacji imprez sportowych, Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich postanowiła zmienić tradycyjny termin rozgrywania STMiG 2021.

Serdecznie zapraszamy Wasze Gminy i Miasta do wzięcia udziału w tegorocznym XXVII Sportowym Turnieju Miast i Gmin 2021, który zostanie rozegrany przy finansowym wsparciu Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach XIII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich w dniach 21 – 27 września br.

Na stronie internetowej (www.federacja.com.pl) zaproszenie z regulaminem tegorocznej edycji, formularz zgłoszenia, przykładowy wzór kalendarza imprez (do zamieszczenia na stronie internetowej miasta/gminy), formularze sprawozdań z przebiegu Turnieju oraz baner XXVII STMiG.

Na stronie internetowej Federacji zamieszczone jest również podsumowanie ubiegłorocznej edycji Turnieju.


Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich

 

Projekt dofinansowany przez: