XXVI Sportowy Turniej Miast i Gmin

Szanowni Państwo Wójtowie, Burmistrzowie, Prezydenci Miast

Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich od ponad dwudziestu lat organizuje kolejne ogólnopolskie edycje Sportowego Turnieju Miast i Gmin, przez ostatnie jedenaście lat rozgrywane w rozszerzonej formie w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

W bieżącym roku, mając na uwadze ogłoszony na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stan epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, a także wprowadzone w związku z tym okresowe ograniczenia w zakresie prowadzenia działalności sportowej i organizacji imprez sportowych, Krajowa Federacja Sportu dla Wszystkich postanowiła zmienić tradycyjny termin rozgrywania Turnieju.

Serdecznie zapraszamy Wasze Miasta i Gminy do wzięcia udziału w tegorocznym XXVI Sportowym Turnieju Miast i Gmin 2020, który zostanie rozegrany, przy finansowym wsparciu Ministerstwa Sportu, w ramach XII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich w dwóch terminach: od 14 do 20 września 2020 r. oraz od 1 do 7 października 2020 r. (tydzień do wyboru przez JST, do zadeklarowania na formularzu zgłoszenia udziału w Turnieju).

Na naszej stronie internetowej, oprócz niniejszego zaproszenia, zamieszczamy do pobrania Regulamin tegorocznej edycji Turnieju, formularz zgłoszenia oraz przykładowy wzór kalendarza imprez i baner XXVI STMiG (do zamieszczenia na stronie internetowej gminy). Dysponujemy wersją baneru o dużej rozdzielczości – prosimy o ew. kontakt mailowy. Na stronie internetowej Federacji zamieszczone jest podsumowanie zorganizowanej przez nas ubiegłorocznej edycji Turnieju. Polecamy także lekturę ostatniego numeru wydawanego przez Federację biuletynu "Sport dla wszystkich" (Nr 1-2/2019), zamieszczonego w elektronicznej wersji na naszej stronie internetowej. Jeśli życzą sobie Państwo otrzymać papierową wersję wydawnictwa, prosimy o kontakt mailowy.

Ze sportowym pozdrowieniem
Zarząd Krajowej Federacji Sportu dla Wszystkich.

więcej

 

Reklama