warmińsko-mazurskie: FINAŁ KRAJOWY w CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW - 10-12.06.2019 - Ostróda

I. Termin i miejsce zawodów:
Zawody odbędą się w dniach 10-12 czerwca 2019 r. na stadionie lekkoatletycznym OCSiR
w Ostródzie ul. Wyszyńskiego 11.

II. Organizator:
Warmińsko- Mazurski Szkolny Związek Sportowy Olsztynie

Współorganizator :
Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego
Burmistrz Miasta Ostróda

III. Konferencja techniczna i weryfikacja:
Konferencja techniczna odbędzie się 10.06.2019 r o godz.20.00
w Hotelu Dom Polonii (sala Sarmacka) ul. Pieniężnego 6.

Obowiązują następujące dokumenty:
- lista zgłoszeniowa z SRS, (o której mowa – pkt 5) podpisana przez dyrektora szkoły
oraz opiekuna,                                        
- ważna  legitymacja szkolna. Do legitymacji wystawionej po 30 września 2018 r.
wymagane jest zaświadczenie dyrektora szkoły, iż dziecko jest uczniem tej szkoły
od początku roku szkolnego 2018/2019.    
- badania lekarskie reguluje: Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia  24 września 2013 r 
w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej
tekst jednolity (Dz.U. 2019 poz. 736), oraz Komunikat Zarządu Głównego
Szkolnego Związku Sportowego w sprawie dopuszczenia uczniów do zawodów szkolnych
(Kalendarz i Regulaminy Imprez Sportowych wchodzących w skład Ogólnopolskiego
Współzawodnictwa Sportowego Szkół str. 12)

Zespoły, które nie podały ogólnej liczby punktów zdobytych w finałach
wojewódzkich proszone są o dokonanie tego w trybie pilnym
na e-maila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wpłaty gotówkowe przyjmowane będą w miejscu odprawy technicznej
od godziny 20.00.
Telefon kontaktowy 601784065 Jacek Krzekotowski - Wiceprzewodniczący W M SZS w Olsztynie

IV. Zakwaterowanie i wyżywienie.

Uczestnicy zostaną zakwaterowani w hotelach na terenie Ostródy.
Wyżywienie w miejscu zakwaterowania.
Przyjazd ekip w dniu 10.06.2019 r. do godz. 18:00.

Hotel Polonia ul. Pieniężnego 6
Szkoła Podstawowa nr 6 Świnoujście -dziewczęta
Szkoła Podstawowa nr 4 Namysłów-dziewczęta
Szkoła Podstawowa nr 1 Szamotuły-dziewczęta
Szkoła Podstawowa nr 6 Ruda Śląska-dziewczęta
Szkoła Podstawowa nr 11 Tczew - chłopcy
Szkoła Podstawowa nr 1 Sanok- chłopcy
Szkoła Podstawowa nr 11 Siedlce- chłopcy
Publiczna Szkoła Podstawowa Janów Podlaski- chłopcy
Szkoła Podstawowa nr 3 Rypin- chłopcy

Hotel Sajmino Ostróda Kajkowo ul. Kajki 5
Szkoła Podstawowa nr 91 Kraków - dziewczęta
Szkoła Podstawowa nr 2 Zgorzelec- dziewczęta
Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 Aleksandrów Łódzki- dziewczęta
Szkoła Podstawowa nr 341 Warszawa- dziewczęta
Szkoła Podstawowa nr 11 Suwałki- dziewczęta
Szkoła Podstawowa nr 91 Kraków- chłopcy
Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 Aleksandrów Łódzki- chłopcy
Szkoła Podstawowa nr 51 Poznań- chłopcy
Szkoła Podstawowa nr 1 Złocieniec- chłopcy

Gospoda Kraina Jezior ul. Olsztyńska 57
Szkoła Podstawowa nr 6 Starogard Gdański - dziewczęta
Szkoła Podstawowa Pruchnik - dziewczęta
Szkoła Podstawowa  Barcin - dziewczęta

Hotelik Luis ul. Stefana Jaracza 2
Szkoła Podstawowa nr 2 Wschowa - chłopcy
Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski - chłopcy
Szkoła Podstawowa nr 1 Lubliniec – chłopcy

V. Ramowy program zawodów
10.06.2019 r. (poniedziałek)
do godz. 18.00                               - przyjazd ekip
godz. 18.00 – 20.00                        - kolacja
godz. 20.00                                   - konferencja techniczna, weryfikacja zawodników

11.06.2019 r. (wtorek)
godz. 7.30 – 9.00                            - śniadanie
godz. 10.00                                   - Oficjalne otwarcie
godz. 10.15 – 13.00                        - zawody
godz. 13.00 – 15.00                        - obiad
godz. 16.00  - 18.30                        - zawody
godz. 18.30  - 19.30                        - kolacja

12.06.2019 r. (środa)
godz. 7.30 – 9.00                             - śniadanie
godz. 10.00 – 12.30                          - zawody
godz. 12.40                                     - zakończenie zawodów
godz. 13.30                                     - obiad i wyjazd ekip

Organizator

Klasyfikacja końcowa tutaj