Komunikaty
podkarpackie: 71 zespołów wystartowało w XII Mistrzostwach w gimnastyce

Już po raz dwunasty Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zarzeczu był gospodarzem Finałów Wojewódzkich Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w gimnastyce. W zawodach rozgrywanych przez 3 dni wystartowało 71 zespołów. Szczególnie kategoria najmłodszych dziewcząt cieszyła się dużym zainteresowaniem - brało w niej udział aż 42 drużyny.
Poziom zawodów był wysoki, a gospodarze bardzo gościnnie przyjęli uczestników mistrzostw.
Podziękowania należą sie przede wszystkim doktorowi Krzysztofowi Warchołowi i sędziemu głównemu zawodów doktorowi Grzegorzowi Bielcowi (m.in. wicemistrz świata, mistrz Eurpopy).

Najlepsze szkoły to:
Igrzyska Dzieci - dziewczęta:
1.    SP Nr 1 Sanok
2.    SP Nr 10 Jarosław
3.    SP Nr 5 Ropczyce
Indywidualnie:
ćwiczenia wolne na ścieżce:
1.    Konstancja Iwańczyk - SP Nr 1 Sanok
2.    Izabela Jachymek - SP Boguchwała
3.    Maja Golonkiewicz - SP Nr 17 Rzeszów
ćwiczenia równoważne na ławeczce:
1.    Natalia Fus - SP Nr 25 Rzeszów
2.    Amelia Pałac - SP Nr 25 Rzeszów
3.    Izabela Jachymek - SP Boguchwała
skok przez kozła:
1.    Konstancja Iwańczyk - SP Nr 1 Sanok
2.    Paulina Kubas - SP Nr 10 Jarosław
3.    Zuzanna Grabowska - SP Nr 10 Jarosław
wielobój:
1.    Konstancja Iwańczyk - SP Nr 1 Sanok
2.    Paulina Kubas - SP Nr 10 Jarosław
3.    Izabela Jachymek - SP Boguchwała
Igrzyska Dzieci - chłopcy:
1.    SP Nr 1 Sanok
2.    SP Malawa
3.    SP Nr 5 Dębica
Indywidualnie:
ćwiczenia wolne na ścieżce:
1.    Jakub Jasiewicz- SP Malawa
2.    Gabriel Bartnik - SP Nr 5 Dębica
3.    Karol Tymkiewicz - SP Nr 1 Sanok
wymyk na drążku:
1.    Antoni Strzyżowski - SP Nr 1 Sanok
2.    Franciszek Mikuła - SP Zarzecze
3.    Gabriel Bartnik - SP Nr 5 Dębica
skok przez kozła:
1.    Adrian Przetacznik - SP Nr 16 Przemyśl
2.    Konrad Kowal - SP Nr 16 Przemyśl
3.    Antoni Strzyżowski - SP Nr 1 Sanok
wielobój:
1.    Gabriel Bartnik - SP Nr 5 Dębica
2.    Antoni Strzyżowski - SP Nr 1 Sanok
3.    Jakub Jasiewicz - SP Malawa
Igrzyska Młodzież Szkolnej - dziewczęta
1.    SP Nr 4 Jarosław
2.    SP Nr 33 Rzeszów
3.    IX LO Rzeszów
Indywidualnie
ćwiczenia wolne na ścieżce:
1.    Marita Schontag - SP Nr 33 Rzeszów
2.    Wiktoria Dudek - SP Nr 33 Rzeszów
3.    Kinga Safin - SP Nr 33 Rzeszów
ćwiczenia równoważne na ławeczce:
1.    Daria Serwińska - IX LO Rzeszów
2.    Milena Wajda - SP Nr 4 Jarosław
3.    Agnieszka Grużewska - IX LO Rzeszów
skok przez skrzynię:
1.    Karolina Zięba - SP Nr 4 Jarosław
2.    Weronika Warchoła - SP Nr 4 Jarosław
3.    Milena Wajda - SP Nr 4 Jarosław
wielobój:
1.    Karolina Zięba - SP Nr 4 Jarosław
2.    Marita Schontag - SP Nr 33 Rzeszów
3.    Weronika Warchoła - SP Nr 4 Jarosław
Igrzyska Młodzieży Szkolnej - chłopcy:
1.    IX LO Rzeszów
2.    SP Nr 2 Jarosław
3.    SP Nr 16 Przemyśl
Indywidualnie
ćwiczenia wolne na ścieżce:
1.    Maciej Biłyk- IX LO Rzeszów
2.    Kamil Sekuła - IX LO Rzeszów
3.    Kacper Szczypta - IX LO Rzeszów
układ na drążku:
1.    Maciej Biłyk - IX LO Rzeszów
2.    Przemysław Sech - SP Nr 1 Sanok
3.    Jakub Kępa - IX LO Rzeszów
skok przez skrzynię:
1.    Maciej Biłyk - IX LO Rzeszów
2.    Kamil Sekuła - IX LO Rzeszów
3.    Maciej Szybiak - SP Nr 16 Przemyśl
wielobój:
1.    Maciej Biłyk - IX LO Rzeszów
2.    Kamil Sekuła - IX LO Rzeszów
3.    Przemysław Sech - SP Nr 1 Sanok

więcej

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 38