Kalendarz Zawodów Finałów Ogólnopolskich dla Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych organizowanych i współorganizowanych przez SZS w 2017

Kalendarz roku szkolnego 2016/2017: tutaj

Planowane  terminy zawodów ogólnopolskich w 2017 roku:

MARZEC 2017

Ogólnopolskie Zawody w Biegach Narciarskich pn. "Od pierwszego kroku do Mistrzostwa" - 2-5.03.2017r. - Białka Tatrzańska
- komunikat organizacyjny
- wyniki 1 dzień - 3.03.2017 r.
- wyniki 2 dzień - 4.03.2017 r.
- sztafety 3 dzień - 5.03.2017 r.
- klasyfikacja końcowa
- zdjęcia

***
Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Badmintonie Drużynowym  22-23.03 2017 r. - Głubczyce
- komunikat organizacyjny
- komunikat końcowy

***
Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w Badmintonie Drużynowym  24-25.03.2017 r. - Głubczyce

- komunikat organizacyjny
- komunikat końcowy


MAJ 2017

XXIV Międzynarodowy Festiwal Unihokeja Dzieci i Młodzieży o „PUCHAR BAŁTYKU” 12-14.05.2017 r. - Elbląg
- komunikat organizacyjny nr 1
- załącznik nr 1 do komunikatu organizacyjnego (zakwaterowanie i wyżywienie)
- załącznik nr 2 do komunikatu organizacyjnego (rozmiary koszulek)
- komunikat organizacyjny nr 2
- komunikat organizacyjny nr 3
- wyniki dziewczęta szkoła podstawowa
- wyniki chłopcy szkoła podstawowa
- wyniki dziewczęta gimnazjum
- wyniki chłopcy gimnazjum

- wyniki dziewczęta i chłopcy szkoły ponadgimnazjalne
- gazetka festiwalowa

***
Ogólnopolskie Zawody w szachach drużynowych  22-24.05, 25-27.05, 29-31.05.2017 r. Pokrzywna,
Szkoły Ponadgimnazjalne 22-24.05.2017 r.
Gimnazja 25-27.05.02017 r.
Szkoły Podstawowe 29-31.05.2017 r.
komunikat organizacyjny
wyniki szkoły podstawowe
wyniki szkoły gimnazjalne
wyniki szkoły ponadgimanzjalne

***
Ogólnopolski Turniej w mini siatkówce /4/dz i chł dla SP  25-28.05.2017 r. - Głuchołazy
więcej
- klasyfikacja końcowa dziewcząt
- klasyfikacja końcowa chłopców

 

***
Ogólnopolski  Drużynowy  Turniej  Tenisa  Stołowego Dziewcząt  i  Chłopców dla  Szkół  Podstawowych 25-27.05.2017 r. - Rawa Mazowiecka
- komunikat organizacyjny
- komunikat końcowy

***

XIV Ogólnopolska Licealiada w koszykówce chłopców 29-31.05.2017 r. - Gorlice
- komunikat organizacyjny
- komunikat końcowy

***


CZERWIEC 2017

Energa Basket Cup - Finał Krajowy w mini koszykówce dz i ch   1-4.06.2017 r. - Gdynia
wyniki dziewczęta EBC

wyniki chłopcy EBC


***

FINAŁ   KRAJOWY w CZWÓRBOJU   LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW zmiana terminu z 1-3.06.2017 r. na 8-10.06.2017 r. OLECKO
komunikat organizacyjny nr 1
wyniki dziewczęta
wyniki chłopcy

***

Ogólnopolska Licealiada w piłce ręcznej dziewcząt - 2-4.06.2017 r. - Łomża
- komunikat organizacyjny

***

Ogólnopolska Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt - 2-4.06.2017 r. - Wieliczka
- komunikat organizacyjny

***
Ogólnopolska Licealiada w koszykówce dziewcząt - 6-9.06.2017 r. - Żyrardów
- komunikat organizacyjny
- komunikat końcowy

***

Ogólnopolski  Drużynowy Turniej  Tenisa  Stołowego dz. i  chłopców dla Szkół Ponadgimnazjalnych - 7-9.06.2017 r. - Rawa Mazowiecka
- komunikat organizacyjny
- komunikat końcowy

***

Ogólnopolski Turniej piłce ręcznej dz i ch dla SP   9-12.06.2017 r. na  - Głuchołazy
więcej
- klasyfikacja końcowa dziewczęta
- klasyfikacja końcowa chłopcy


***

Ogólnopolska Gimnazjada w tenisie stołowym dz i ch 15-17.06.2017 t - Działdowo
- komunikat organizacyjny

***

XVI Ogólnopolska Licealiada w piłce siatkowej Chłopców - 15-18.06.2017 r. - Ostróda
- komunikat organizacyjny

***

Ogólnopolski Turniej w mini piłce nożnej dz i ch dla SP   15-18.06.2017 r. - Głuchołazy
więcej
- klasyfikacja końcowa dziewcząt
- klasyfikacja końcowa chłopców

***
Ogólnopolska Gimnazjada w Halowych Grach Zespołowych Szkół Gimnazjalnych zmiana terminu z 25-31.05.2017 r. na 14 - 21.06.2017 r. - Elbląg

I tura – 14 - 17.06.2017 r. – koszykówka dziewcząt i chłopców, piłka siatkowa dziewcząt i chłopców,
II tura – 18 – 21.06.2017 r. – piłka ręczna dziewcząt i chłopców,

- komunikat organizacyjny nr 1
- komunikat organizacyjny nr 2 koszykówka dziewcząt
- komunikat organizacyjny nr 2 koszykówka chłopców
- komunikat organizacyjny nr 2 piłka siatkowa dziewcząt
- komunikat organizacyjny nr 2 piłka siatkowa chłopców

- komunikat organizacyjny nr 2 piłka ręczna dziewcząt
- komunikat organizacyjny nr 2 piłka ręczna chłopców

I tura – 14 - 17.06.2017 r. – koszykówka dziewcząt i chłopców, piłka siatkowa dziewcząt i chłopców:
- program gier piłka siatkowa dziewcząt
- program gier piłka siatkowa chłopców
- program gier piłka koszykowa dziewcząt
- program gier piłka koszykowa chłopców
II tura – 18 – 21.06.2017 r. – piłka ręczna dziewcząt i chłopców:
- program gier piłka ręczna dziewcząt

- program gier piłka ręczna chłopców
- komunikat nr 4 piłka ręczna dziewcząt

- komunikat nr 4 piłka ręczna chłopców


- Komunikat końcowy

***

Finał  Krajowy XVII  Gimnazjady   w lekkiej atletyce  Białystok 16-17.06.2017 r.
- komunikat organizacyjny nr 1
- komunikat końcowy

***

Ogólnopolski Turniej w  piłce nożnej dz i ch dla Gimnazjów 19-22.06.2017r. - Głuchołazy
więcej
- klasyfikacja końcowa dziewcząt
- klasyfikacja końcowa chłopców

***