„Wygraj z Visa!” Młodzieżowe turnieje piłkarskie 2010

********************************

Prawie 3 tys. drużyn wzięło udział w młodzieżowych turniejach piłkarskich w ramach akcji „Wygraj z Visa!” prowadzonej przez Szkolny Zwi±zek Sportowy i organizację Visa Europe; turnieje odbyły się na 500 Orlikach w całej Polsce więcej ... 

 

raszynakcja_400

 

 

raszyn01_400
   

 

 raszyn_02_400

***

Stan na 01.06.2010 - zakwalifikowali¶my już 500 ORLIKÓW!!!
Lista
zgłoszeń już jest zamknięta!!!

Wszystkim zakwalifikowanym do udziału w akcji "Wygraj z Visa!"
serdecznie gratulujemy."

 

***

„Wygraj z Visa!”  Młodzieżowe turnieje piłkarskie organizowane na 500 Orlikach w całej Polsce.

Nagrody dla najlepszych drużyn 2 500 oficjalnych replik piłek adidas Jabulani™ Mistrzostw ¦wiata FIFA w Piłce Nożnej

Dzięki współpracy organizacji Visa z FIFA, podczas nadchodz±cych Mistrzostw ¦wiata FIFA w Piłce Nożnej 2010 zostanie przeprowadzona akcja „Wygraj z Visa! – młodzieżowy turniej piłkarski”. 

Akcja, prowadzona pod honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki,  jest adresowana do samorz±dów, na których terenie funkcjonuj± kompleksy sportowe „Moje boisko – Orlik 2012” i do animatorów prowadz±cych zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży na tych obiektach. 

Akcja polega na zorganizowaniu na boiskach ORLIK lokalnych turniejów piłkarskich dla uczniów szkół podstawowych. 

Lokalne turnieje „Wygraj z Visa!” należy przeprowadzić w terminie od 12 do 27 czerwca 2010 r.

Organizatorami akcji s±: Szkolny Zwi±zek Sportowy i system płatniczy Visa Europe.
Informacja z zaproszeniem do organizowania lokalnych turniejów piłkarskich dla młodzieży szkół podstawowych została skierowana do  ok. tysi±ca samorz±dów, które budowały i współfinansowały powstanie Orlików na swoim terenie.

Do udziału w akcji „Wygraj z Visa!” zostanie zakwalifikowanych 500 ORLIKÓW, które jako pierwsze prze¶l± do Szkolnego Zwi±zku Sportowego zgłoszenie organizacji swoich rozgrywek. Zgłoszenia przyjmujemy od 20 maja do 4 czerwca br.

Nagrodami dla najlepszych drużyn w tych rozgrywkach będzie 2 500 replik oficjalnej piłki adidas Jabulani™ Mistrzostw ¦wiata FIFA w Piłce Nożnej . W lokalnych turniejach na Orlikach drużyny będ± grać w składach 5-osobowych (4 zawodników na boisku oraz bramkarz). Na każdym z 500 zakwalifikowanych do naszej akcji Orlików piłki otrzymaj± wszyscy zawodnicy z najlepszej drużyny lokalnego turnieju. Zawodnicy drużyn, które zajm± II i III miejsca w turniejach otrzymaj± pami±tkowe koszulki z logo akcji.

Organizacja Visa przygotowała również upominki dla wszystkich 500 Animatorów – organizatorów lokalnych turniejów „Wygraj z Visa!”. Każdy Animator – organizator lokalnych turniejów otrzyma kurtkę i torbę sportow± z logo Visa i Mistrzostw ¦wiata FIFA w Piłce Nożnej 2010.

Więcej informacji o akcji „Wygraj z Visa!” znajdziecie w dokumentach poniżej…

- informator   informator_visa_400

- karta zgłoszenia do akcji


- regulamin akcji


- regulamin rozgrywek i przepisy gry


- plakat akcji


- wzór sprawozdania z turnieju dla animatora

Do dnia 1.06.2010 roku wpłyneło 500 zgłoszeń.
Podajemy listę 500 zgłoszonych ORLIKÓW. - plik do pobrania
Ze względów technicznych lista zakwalifikowanych ORLIKÓW będzie uzupełniana sukcesywnie.

mail:     Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.