podkarpackie: Zapraszamy nauczycieli na szkolenie z rugby TAG

Rugby TAG to nowa dyscyplina w Kalendarzu imprez Szkolnego Związku Sportowego. Zgodnie z porozumieniem o współpracy z Polskim Związkiem Rugby organizujemy szkolenie dla zainteresowanych nauczycieli.

Miejsce:

hala sportowa Szkoły Podstawowej Zakonu Pijarów w Rzeszowie, ul. Bałtycka 33

Termin:

13.12.2021 (poniedziałek), godz. 10.oo - 14.oo

Uczestnicy:

nauczyciele wychowania fizycznego:
prowadzący zajęcia w ramach programu Szkolny Klub Sportowy,
prowadzący zajęcia w ramach programu Akademia Małych Zdobywców,
chcący wziąć udział w rozgrywkach sportowych Igrzysk Dzieci w rugby TAG,
zainteresowani tą dyscyplina sportu.

Informacje o szkoleniu:

Szkolenie poprowadzi wieloletni trener i wychowawca młodzieży Sebastian Berestek z Klubu Sportowego Budowlani Lublin. Trener Berestek wytrenował wielu znakomitych zawodników, w tym reprezentantów Polski w rugby. Rugby TAG to bezpieczna i bezkontaktowa gra zespołowa z piłką do rugby, w której dzieci uczą się współpracy, myślenia strategicznego, a przede wszystkim dobrze się bawią. Warto wprowadzić rugby TAG jako grę na swoją lekcję wychowania fizycznego, na świetlicę lub jako SKS czy AMZ. Rugby TAG będzie również dyscypliną pilotażową w szkolnej rywalizacji Igrzysk Dzieci w roku szkolnym 2021-2022 r.

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 10 grudnia do godz. 10.00 na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Liczba miejsc ograniczona.

Uwagi:

Szkolenie jest bezpłatne.
Zajęcia odbędą się z czynnym udziałem uczestników (prosimy o odpowiedni strój sportowy).
Ze względów bezpieczeństwa:
W szkoleniu mogą wziąć udział osoby zdrowe, które w dniu imprezy nie mają znamion infekcji oraz objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną, nie zamieszkiwały z osobą przebywającą na kwarantannie i nie miały kontaktu z osobą podejrzaną o zakażenie w okresie10 dni przed udziałem w zawodach.
Przez cały czas trwania szkolenia należy dbać o zachowanie bezpiecznej odległości między osobami, które organizują imprezę oraz w niej uczestniczą.

Przepisy rugby TAG - do pobrania tutaj.