dolnośląskie: @ktywni w domu

Nie myślałem, że jeszcze kiedyś będzie konieczny taki komunikat, ale po obejrzeniu przed chwilą konferencji rządowej, muszę to napisać: Grupo @ktywni w domu – BUDZIMY SIĘ.

Niestety już od poniedziałku część z naszych Kolegów pracujących w szkołach ponadpodstawowych w czerwonych strefach przejdzie na nauczanie zdalne. Trzeba jak najszybciej „odkurzyć” stare pomysły i wymyśleć nowe, nawet gdyby taka forma nauki trwała krótko, i pomóc im.

Liczę, jak zwykle, na Was. Pewnie wielu z nas, np. podczas wakacji czy przez ostatnie 1,5 miesiąca przemyślała to co się działo na wiosnę. Pewnie zapamiętało to co się Wam przez te miesiące udawało. Może znaleźliście jakieś nowe pomysły, może widzieliście jakieś filmy, relacje. Podzielcie się nimi na profilu Grupy https://www.facebook.com/groups/aktywniwdomu/.

Liczę na „starych” i nowych Grupowiczów, ale nie ukrywam, że specjalnie liczę na tych, którzy dotychczas byli najbardziej aktywni; Magdo, Izo, Małgosiu, Kasiu, Beato, Natalio, Krzysztof, Robert, Szymon, Kamil, Michał, Marcin, Tomek LICZĘ NA WAS.

Jest nas w grupie ponad 1700. Pomyślcie; każdy z Was wysyła jeden pomysł……. Jest moc? Jest

Chcielibyśmy „odkurzyć” w najbliższym czasie pomysł webinariów z cyklu „Trochę wiedzy nie zaszkodzi” i tu także jest nam potrzebna Wasza pomoc. To Wy musicie podać tematy, które powinny być teraz wiodące. Naszą rolą będzie znalezienie osób, które zechcą się podzielić wiedzą z Wami i znaleźć fundusze na zorganizowanie webinariów, tak by były one bezpłatne dla Was. Piszcie jaki temat webinarium jest w tej chwili najbardziej „na czasie”.

Na razie tyle, bo nie chcę Was wystraszyć, ale ciąg dalszy nastąpi…….