Aktualności
Informacja na temat Systemu Rejestracji Szkół

Otrzymujemy sporo telefonów od nauczycieli zapisujących szkoły do rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego poprzez System Rejestracji Szkół. W trakcie rozmów najczęściej pojawia się pytanie o rejestrację szkół, które stały się w tym roku Zespołami Szkół.

Przypominamy, że jeżeli szkoła chce zgłosić swoje reprezentacje do rozgrywek w dwóch lub trzech kategoriach szkół ( Igrzyska Dzieci dla szkół podstawowych do klasy VI, Igrzyska Młodzieży Szkolnej dla uczniów klas VII szkół podstawowych i II i III klas gimnazjów lub Liceliada) musi to zrobić z oddzielnych kont. Dokładnie jest to wyjaśnione w instrukcji, która znajduje się na stronie tytułowej Systemu www.srs.szs.pl.
Najlepszym rozwiązaniem jest zostawienie starego konta np. dla szkoły podstawowej ( do kl. VI) - należy wtedy tylko zmienić ew. nazwę szkoły i przypisać ją do Igrzysk Dzieci, a dla uczniów klas VII i gimnazjalnych założyć nowe konto szkoły przypisując ich do Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Uwaga!!! nowa rejestracja musi odbyć się z innego adresu mailowego niż poprzednia.


 
Europejski Tydzień Sportu 23-30.09.2017

Już za trzy tygodnie zainaugurowany zostanie Europejski Tydzień Sportu! Obchody ETS będą trwały od 23 do 30 września.

Ministerstwo Sportu i Turystyki uroczyście rozpocznie sportowy tydzień na Stadionie Agrykola w Warszawie. Razem z Fundacją Maraton Warszawski zorganizujemy Miasteczko Sportowe i Mini Maraton dla dzieci, podczas których przewidujemy wiele atrakcji dla całych rodzin. Jeśli nie możesz bawić się z nami tego dnia w stolicy, poszukaj wydarzeń organizowanych w ramach ETS w Twojej gminie (www.etspolska.pl).

Na mapie wydarzeń ETS nie ma żadnego wydarzenia z Twojej okolicy? Nie czekaj! Sam zorganizuj imprezę sportową dla lokalnej społeczności niezależnie od płci, wieku czy poziomu sprawności fizycznej uczestników i dołącz do europejskiej inicjatywy, przyczyniającej się do polepszenia zdrowia i świadomości wszystkich Europejczyków.

Przypominamy, że na stronie ETS pojawiają się konkursy dla zarejestrowanych organizatorów, w których można wygrać materiały promocyjne #BeActive. Zapraszamy również  do śledzenia informacji na  kanałach w social media (facebook, twitter).

Serdecznie zapraszamy do rejestracji i wspólnej zabawy!


źródło: www.msit.gov.pl

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 81