Aktualności
dolnośląskie: Wyniki Szkolnej Ligi LA Licealiady

Jak już pisaliśmy w dniu 22.09.2020 roku na Stadionie Miejskim w Oleśnicy odbył się rzut jesienny Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej w ramach Licealiady Młodzieży.

W zawodach uczestniczyło 9 reprezentacji szkolnych dziewcząt i 8 reprezentacji chłopców.

Tutaj wyniki indywidualne i drużynowe zawodów.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom imprezy osiągniętych rezultatów i dziękujemy i im, i opiekunom za stosowanie się do Zasad Bezpieczeństwa, które przyjęliśmy na zawodach organizowanych przez SZS.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli przeprowadzić Finał: Zarządowi Atola Oleśnica, kolegom z PSZS Oleśnica i WKS Oleśniczanka oraz Młodzieżowym Sędziom Sportowym z Oleśnicy.

Mamy trochę zdjęć z oleśnickich zawodów. Znajdziecie je na:  https://drive.google.com/drive/folders/1wagnR7pVrFTzAf7CWCUIbrfUSjV4yKSh .
Dziękujemy fotografowi z LO III Wrocław

 
zachodnipomorskie: Wyniki Ogólnopolskiej Ligi LA szkół ponadpodstawowych 22-23.09.2020 Kołobrzeg

Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Szczecinie został razem z I Liceum Ogólnokształcącym w Kołobrzegu i KMKL w Kołobrzegu został organizatorem „Ogólnopolskich zawodów w szkolnej lidze lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców ze szkół ponadpodstawowych o Puchar Ministra Sportu RP”.

Zawody zostały rozegrane w dniu 23.09.2020r. na stadionie przy I Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika w Kołobrzegu przy ul. Łopuskiego 42-44.

W kategorii dziewcząt wystartowało 7 szkół a kategorii chłopców 9 szkół. Wyniki tutaj

dofinansowanie ze środków

Reklama 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 260